• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2023/2024

W piątek 26 września 2023r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory SU poprzedziła kampania.

Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje,  a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, wszyscy przedstawiciele klas V-VIII mogli oddać po jednym głosie na wybranego przez siebie kandydata. Po podliczeniu głosów przez opiekunów SU, wszystko stało się jasne. Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:

Przewodnicząca: Maja Kaszubowska kl. 7a

Zastępca: Amelia Dudzik kl. 8a