• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

• 15.11.2022 09:11
      • Tydzień poprzedzający dzień 11 listopada w świetlicy szkolnej i na zajęciach terapii pedagogicznej zorganizowaliśmy zajęcia mające na celu uczczenie tak ważnego święta dla nas wszystkich.
      • Uczniowie wykonywali prace plastyczne, flagę i kontur naszego państwa wyklejając serduszkami i kwiatami w barwach narodowych. Uroczyście odśpiewali hymn Polski, a także na wydruku hymnu stworzyli piękną kompozycję w biało- czerwonych barwach. Uczniowie za pomocą quizu przypomnieli sobie podstawowe informacje dotyczące naszego kraju. Chętni napisali dyktando o treści patriotycznej związanej z dniem 11 listopada. Jako jedyna bezbłędnie dyktando napisała Sabina Bona z klasy 5 c, 2m zajęła Laura Lewińska z klasy 7 b, a 3 m Zofia Sporysz z klasy 5 d. Wyróżnienia otrzymują Maja Benc 4 d, Lena Polska i Lena Gawrońska z klasy 3 d, Aleksander Cisewski z klasy 5 d, Filip Dolny z kasy 6 b.  Nagrodę specjalną otrzymuje Kira Prudka z klasy 5 c, uczennica z Ukrainy. To był piękny, patriotyczny tydzień w naszej świetlicy.

Iwona Sakowska
        Robert Drewek