• Podsumowanie projektu

• 24.06.2022 11:06
      • Podsumowanie projektu "W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?" Fundacji Uniwersytet Dzieci

• My, 2 d wraz z wych. Aleksandrą Szczepańską, dotarliśmy do celu naszej całorocznej kosmicznej podróży. Podsumowując działania w projekcie "W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?" dostrzegliśmy własne supermoce: zdolność do nauki, ciekawość, umiejętność współpracy, kreatywność. Wykonaliśmy prace plastyczne, które stały się jednocześnie niespodzianką na Dzień Ojca.

Pięknie dziękujemy Fundacji Uniwersytet Dzieci za cały rok kosmicznych spotkań, niekonwencjonalne pomysły i wsparcie naukowe podczas realizacji projektu. Zajęcia szkoły przyszłości mieliśmy już dziś.

Tekst i fot. Aleksandra Szczepańska