• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• PINGWINY Z ANTARKTYDY

• 23.02.2024 09:27
          • W tym tygodniu uczniowie z oddziału przedszkolnego 0 A dowiedziały się, że Arktyka jest obszarem Ziemi otaczającym biegun północny, a Antarktyda to kontynent położony najdalej na południe Ziemi, na którym znajduje się geograficzny biegun południowy. Dzieci poznały również kilka gatunków pingwinów z Antarktydy: cesarski (największy gatunek pingwina na świecie), białobrewy i adeli oraz własnoręcznie wykonały pingwiny z plastikowej butelki.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek

• WALENTYNKI w 0 B

• 15.02.2024 11:51
          • W walentynki każde dziecko z oddziału przedszkolnego 0b wraz z Panią otrzymało kartkę walentynkową z miłym słowem napisaną przez Nadię z pomocą starszej siostry. Każda laurka była inna. Wszystkim było niezmiernie miło i my również odwzajemniliśmy się i wykonaliśmy dla niej laurki. Poczta walentynkowa była przepełniona. Niektórzy otrzymali kilka kartek, serduszek ,a nawet słodycze. Maja natomiast obdarowała każdego wafelkiem, bo dawanie jest równie przyjemne jak otrzymywanie. Dzisiejszy dzień był bardzo przyjemny dla wszystkich.
          • POKAZ ILUZJONISTY

• 15.02.2024 11:46
          • Na auli SP1 zagościł animator ALE-FRAJDA Łukasz Grodzicki z pokazem iluzji przygotowanym dla dzieci z  oddziału przedszkolnego 0a i 0b. Nie tylko zachwycił swoją publiczność ale i rozbawił. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał balonowe figurki. Był to czas spędzony na świetnej zabawie.
          • Przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka w wykonaniu uczniów 0a

• 30.01.2024 11:30
          • Babcia i Dziadek to najcenniejsze w życiu skarby, dlatego w środę 24 stycznia uczniowie z oddziału przedszkolnego 0 A przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podczas występu wnuki przedstawili historię miłości Babci i Dziadka z wykorzystaniem takich utworów jak "Dwudziestolatki", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", a także zatańczyli i zaśpiewali z sercami do piosenki "Ja uwielbiam ją, Babcia tu jest" i "Wymarzona". Występ w wykonaniu wnuków oraz przygotowane własnoręcznie prezenty sprawiły dziadkom wiele radości, a wnuki były przeszczęśliwe, że doczekali się spotkania ze swoimi ukochanymi dziadkami.
          • WYJĄTKOWY CZAS

• 24.01.2024 09:28
          • Bliskie relacje między wnukami ,a dziadkami to coś wyjątkowego. Występy, prezenty, wspólnie spędzony czas przyczynia się do pielęgnowania tej więzi. Dziadkowie zaproszeni przez swoich wnuków z oddziału przedszkolnego 0b nie ukrywali wzruszenia i zachwytu. Miło nam było ich gościć. Dziękujemy za przybycie!
            I.Szczepanik