• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• JESIEŃ W SŁOIKU

• 24.10.2023 12:43
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b zamknęły jesień w słoiku. Umieściły w nim kolorowe liście, kasztany, żołędzie, orzechy, jarzębinę. Te piękne prace plastyczne zdobią szatnie, a każda z nich jest inna.
          • ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W OB

• 20.10.2023 17:10
          • W dzisiejszy Dzień Nauczyciela pragnę bardzo podziękować rodzicom oraz dzieciom z 0b za prezenty, miłe słowa i uściski. Dziękuję! Wszystkim pracownikom oświaty życzę równie miłego dnia.
          • ŻONKIL - SYMBOL NADZIEI

• 20.10.2023 17:06
          • "Pola nadziei"- to program realizowany przez hospicja. Przypomina nam jak ważne jest być " człowiekiem" szczególnie dla tych, którzy cierpią. Czasami wystarczy niewiele: uśmiech, miłe słowo, pobycie z kimś. Wolontariusz to właśnie ktoś, kto pomaga i wspiera potrzebujących. Może i Ty chciałbyś pomagać?

• BADACZE PRZYRODY 0B

• 20.10.2023 10:57
          • W naszej sali wraz z liśćmi pojawił się pająk. Odkryliśmy, że ma on cztery pary odnóży i że jest pożyteczny. Poznaliśmy kilka rodzajów drzew. Zbadaliśmy różnice pomiędzy drzewami iglastymi, a liściastymi i odnajdywaliśmy ich owoce.

• DZIECI 0 A W MUZEUM

• 17.10.2023 09:44
          • W piątek 13 października dzieci z 0A wraz ze swoimi Paniami wybrały się na wycieczkę do MUZEUM HISTORYCZNO-ETNOGRAFICZNEGO im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach. Podczas zwiedzania muzeum w towarzystwie Pani Przewodnik uczniowie 0A podziwiali wystawę pt. „Chojnice i okolice. Przeszłość ukryta w ziemi”
            Natalia Kurek