• Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne 2023-2024!

• Drodzy Rodzice,

Wzorem ostatnich lat kontynuujemy model zawierania polis NNW Ucznia on-line.

Szkoła nie organizuje ubezpieczenia zbiorowego ale to nie znaczy , że są to kwestie obojętne naszej społeczności.

Do Państwa wiadomości dajemy sprawdzone rozwiązania.

Polisę kupuje się on-line przy użyciu identyfikatora  szkoły / Kodu: 05120 dającym 10% zniżkę. OWU, tabela uszczerbków i szczegóły oferty pod linkami z możliwością zakupu spośród 6 wariantów.

Polisa działa całą dobę w szkole i poza nią. Każdy z wariantów ma w zakresie wyczynowe uprawianie sportów łącznie z przynależnością do klubów sportowych!

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu dziecku ( od II wariantu w wersji szkoła) dodał bezpłatny 30 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego  Odrabiamy pl o wartości 29 zł ( video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, egzaminu 8-mej lasy) , który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn : wypadek, choroba, udział w zawodach.
            Usługę można uruchomić pod nadzorem Rodzica w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków.

Linki z wariantami i możliwością zakupu:

Dzieci powyżej 7 -mego roku życia

Dzieci młodsze:

Film instruktażowy jak kupić krok po roku :

Jeżeli zawieramy pierwszy raz - start ochrony najszybciej od północy na pełen rok.

Jeżeli wznowienie , wybieramy na ścieżce zakupu  KONTYNUACJA - wówczas okres ochrony zazębi się.

*Płatność  on-line lub w dowolnym punkcie opłat. Przy wznowieniu informowani są Rodzice systemowo  o kończącej się polisie poprzez sms i @.

** Pomoc w zawarciu, pomoc w likwidacji roszczeń Opiekun NNW Szkolnego, pomoc w zalogowaniu do portalu edukacyjnego :

Barbara Polańska - Matuszek tel. 690 950 555

• 4 września - rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Godz. 8:00 – boisko szkolne ( w przypadku niepogody w salach lekcyjnych) : klasy: II, III, V, VI, VII i VIII  - spotkanie z wychowawcą.

Godz. 9:00 – aula szkoły – klasy I.

Godz. 11:00 – aula szkoły - Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego z władzami miasta i oświaty – klasy IV.

• WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W CHOJNICACH

• Uwaga!!!

Rodzice uczniów klas I

i dzieci oddziałów przedszkolnych

w roku szkolnym 2023/2024

Spotkanie informacyjne z wychowawcami klas I odbędzie się dnia 31 sierpnia 2023r. o godz. 16:30 w auli szkolnej.

Spotkanie informacyjne z wychowawcami oddziałów przedszkolnych odbędzie się dnia 31 sierpnia 2023r. o godzinie 17:00 w salach przedszkolnychw głównym wejściu na pierwszym piętrze. Wyprawka dla dzieci przedszkolnych zostanie omówiona podczas spotkania.

Załączona wyprawka jest wykazem niezbędnych materiałów i pomocy, w które powinien być wyposażony uczeń klasy I.

Ćwiczenia i podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i nauki języka obcego dzieci otrzymają w szkole po rozpoczęciu roku szkolnego.

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W CHOJNICACH

1. Piórnik

• 2 miękkie ołówki HB/B
            • 1 długopis zielony