• WSPÓŁPRACA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

• 24.06.2022 08:23
      • Współpraca ta oparta jest na cyklicznie powtarzających się zajęciach (jeden raz w tygodniu) z programowanie gier komputerowych na portalu „Wordwall”.
      • Zajęcia te odbywają się w Centrum Informacjo – Edukacyjnym, Czytelnia w Bibliotece Szkolnej dla klas starszych IV – VIII. Uczniowie rozwijając wiedzę na tym portalu bez problemu radzą sobie samoistnie i bez większych komplikacji z przyswajaniem edukacji poprzez zabawę. Młodzież nabyte umiejętności wykorzystuje także w skupieniu uwagi i koncentracji nauki na zagadnieniach dotyczących bieżących  kartkówek, sprawdzianów (np. z matematyki). W skład programowania gier  wchodzą także uroczystości szkolne, świąteczne oraz zainteresowania uczniów. Dzięki zajęciom prowadzonym w takiej formie nabyta wiedza i umiejętności przychodzą z pasją i łatwością.

Opracowała:

mgr Agnieszka  Kuczyńska