• Druga edycja konkursu "Narysuj mi bajkę…"

• 24.11.2023 07:52
        • Zapraszamy dzieci z klas I-III do wzięcia udziału w konkursie czytelniczo-plastycznym. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej na podstawie wybranej książki (bajki lub baśni) o tematyce świątecznej lub grudniowej.
        • XIV Konkurs Biblijny

• 05.12.2022 12:15
        • Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie, Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej i Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach są organizatorami XIV Konkursu Biblijnego Diecezji Pelplińskiej. Tematyką tegorocznego konkursu jest: „Uczeń Chrystusa” na podstawie Ewangelii wg św. Jana.
        • Zaśpiewaj z rodziną ! - konkurs z okazji Dnia Dziecka

• 16.05.2022 09:04
        • Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla całej rodziny. Wystarczy nagrać wraz z dzieckiem utwór z naszego dzieciństwa (np. z repertuaru Majki Jeżowskiej, Fasolek, Natalii Kukulskiej itp.).

• Ratujmy naszą planetę!

• 13.05.2022 09:50
        • 28 kwietnia 2022r. Aleksandra Szczepańska i Jolanta Kołyszko (nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej) zorganizowaływ Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach, XVIII edycję konkursu wiedzy przyrodniczo – ekologicznej klas II.