• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• MARSZ PÓL NADZIEI

• 25.04.2024 09:33
          • Oddział przedszkolny 0b uczestniczył w manifestowaniu swojej jedności z osobami walczącymi z chorobą nowotworową. Przeszliśmy ulicami Chojnic i zakończyliśmy Marsz na Starym Rynku zdobywając nagrody za udział w zabawach.
          • KOLEJNA PRÓBA POBICIA REKORDU

• 25.04.2024 09:31
          • Oddział przedszkolny 0b wziął udział w próbie pobicia rekordu w jednoczesnym czytaniu. Każde dziecko przyniosło ze sobą ulubioną książkę i 15 min w ciszy czytaliśmy razem z innymi uczestnikami spotkania. Nie wszystkie litery są dzieciom znane więc pomocą służył nauczyciel.
          • WSPARCIE UCZNIÓW ZE SPEKTRUM AUTYZMU

• 25.04.2024 09:21
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b włączyły się w akcję kwiecień miesiącem podkreślającym znaczenie osób w spektrum w naszym społeczeństwie. Zwiększamy swoją świadomość poprzez przybliżenie tematu, uświadomienie, że takie osoby są wśród nas, są takie jak My, że mają marzenia. Uczymy się empatii i zrozumienia.
          • AKCJA WSPARCIA UCZNIÓW ZE SPEKTRUM AUTYZMU W 0A

• 23.04.2024 08:02
          • W piątek 19 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego 0A wraz ze swoimi Paniami przyszli do szkoły ubrani na niebiesko, jako znak włączenia się w akcję wsparcia uczniów ze spektrum autyzmu. Tego dnia obejrzeli również film edukacyjny, dzięki któremu dowiedzieli się, że osoby ze spektrum autyzmu w inny sposób niż my doświadczają, czują, myślą, widzą, słyszą i rozmawiają. Dlatego bądźmy tolerancyjni i nie przechodźmy obok nich obojętnie.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska

Natalia Kurek

• WIOSNA I ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA W "0 A"

• 25.03.2024 12:24
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A dowiedzieli się w tym tygodniu, że marzanna jest symbolem przeganiania zimy, a gaik jest wprowadzeniem wiosny. Uczniowie rozwiązali również zagadki o wiośnie i wykleili krępą przebiśniegi. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A nie zapomnieli także o Światowym Dniu Zespołu Downa, dlatego 21 marca ubrali skarpetki nie do pary i wykonali plakat jako znak solidarności i szacunku z osobami z zespołem Downa i ich rodzinami.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek