O świetlicy

23.02.2024 09:31

Świetlicowy Facebook

Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach oraz w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Pracujemy w dwóch salach.
      Pierwsza przeznaczona jest dla uczniów klas młodszych. Tutaj opiekują się nami i organizują nam czas     p. Dorota i p. Jagoda. W drugiej pod okiem p. Iwony i p. Agnieszki spędzają czas uczniowie klas starszych.
      Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:45 - 16:00. Uczęszczają do niej uczniowie, którzy muszą dłużej przebywać w szkole ze względu na czas pracy swoich rodziców lub organizację dojazdu do szkoły i domu, których rodzice wypełnią "Kartę zapisu ucznia do świetlicy szkolnej".

ZAJĘCIE BIBLIOTECZNE W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

21.02.2023 13:22
      W poniedziałek 20 lutego w naszej świetlicy gościliśmy panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach.

Przedświąteczny czas w świetlicy z klasą 7 c.

04.01.2023 12:31
      W świetlicy szkolnej w okresie przedświątecznym przeprowadziliśmy zajęcie integracyjne z klasą 7 c i zajęcie dla rodziców uczniów tej klasy.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w świetlicy szkolnej

03.01.2023 13:26
      W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w naszej świetlicy poczyniliśmy działania, które miały uczynić ten czas piękniejszy w nowe doświadczenia i doznania.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ.

15.11.2022 09:11
      Tydzień poprzedzający dzień 11 listopada w świetlicy szkolnej i na zajęciach terapii pedagogicznej zorganizowaliśmy zajęcia mające na celu uczczenie tak ważnego święta dla nas wszystkich.