•  Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Dotknij, poczuj, zobacz"
        • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Dotknij, poczuj, zobacz"

• 25.10.2022 10:45
        • Głównym zamierzeniem projektu jest wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego.

Projekt realizowany będzie w roku szkolnym 2022/2023 (wrzesień-maj).

W każdym miesiącu uczestnicy będą musieli przeprowadzić ze swoją grupą/klasą co najmniej jeden eksperyment. Dla potwierdzenia umieszczą jego zdjęcie z krótkim opisem w grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/1131425511052113
        • Klasa 1b dołączyła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. " Dotknij, poczuj, zobacz". Celem projektu jest wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania. W każdym miesiącu uczniowie klasy 1b będą wykonywać co najmniej jeden eksperyment. Dziś wykonaliśmy aż trzy: Tęcza Skittels, Malowanie na mleku oraz Wulkan. Dzieciom doświadczenia sprawiły wiele radości oraz frajdy i czekają na kolejną dawkę zabawy połączonej z nauką.

wychowawca Natalia Piontkowska