• Druga edycja konkursu "Narysuj mi bajkę…"

• 24.11.2023 07:52
      • Zapraszamy dzieci z klas I-III do wzięcia udziału w konkursie czytelniczo-plastycznym. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej na podstawie wybranej książki (bajki lub baśni) o tematyce świątecznej lub grudniowej.

1. Temat konkursu: „Narysuj mi bajkę…”

2. Czas trwania konkursu: od 24 listopada do 8 grudnia.

3. W konkursie mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do klas I-III w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach.

4. Celem konkursu jest:

- propagowanie czytelnictwa wśród dzieci;

- popularyzowanie działań artystycznych;

- rozwijanie kreatywności dzieci;

5. Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastyczne do wybranej książki z bajką lub baśnią o tematyce świątecznej/grudniowej. Prace powinny być opisane z tyłu kartki: imię i nazwisko uczestnika, klasa, tytuł wybranej bajki.

6. Format pracy: kartka A4.

7. Technika plastyczna: kredki, farby, pastele.

8. Pracę przekazujemy do wychowawczyń do dnia 8 grudnia. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o miejscu i czasie wręczenia nagród.

9. Prace plastyczne oceniane będą przez komisję powołaną przez organizatorów.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Serdecznie zapraszamy!

Klaudia Grabowska, Natalia Piontkowska, Paulina Szank.