• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• Przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka w wykonaniu uczniów 0a

• 30.01.2024 11:30
        • Babcia i Dziadek to najcenniejsze w życiu skarby, dlatego w środę 24 stycznia uczniowie z oddziału przedszkolnego 0 A przygotowali przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podczas występu wnuki przedstawili historię miłości Babci i Dziadka z wykorzystaniem takich utworów jak "Dwudziestolatki", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", a także zatańczyli i zaśpiewali z sercami do piosenki "Ja uwielbiam ją, Babcia tu jest" i "Wymarzona". Występ w wykonaniu wnuków oraz przygotowane własnoręcznie prezenty sprawiły dziadkom wiele radości, a wnuki były przeszczęśliwe, że doczekali się spotkania ze swoimi ukochanymi dziadkami.
        • Wideo