• PRZEGLĄD ,,CZEŚĆ POLSKIEJ ZIEMI’’ PO RAZ XXIII

• 20.11.2023 08:41
        • 14 listopada, w ramach obchodów Święta Niepodległości w Chojnickim Centrum Kultury odbyło się XXIII Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną  ,, Cześć Polskiej Ziemi ‘’, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach a współorganizatorami: Chojnickie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie ,,Julian’’ przy SP 1.
        • PRZEGLĄD ,,CZEŚĆ POLSKIEJ ZIEMI’’ PO RAZ XXII

• 15.11.2022 10:50
        • 9 listopada, w ramach obchodów Święta Niepodległości w Chojnickim Centrum Kultury odbyło się XXII Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną  ,, Cześć Polskiej Ziemi ", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach a współorganizatorami:  Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach, oraz Stowarzyszenie ,,Julian’’ przy SP 1.
        • Przegląd ,,Cześć Polskiej Ziemi’’ po raz XXI - Chojnice 2021

• 13.05.2022 10:28
        • 5 listopada, w ramach obchodów Święta Niepodległości w Chojnickim Centrum Kultury (po roku przerwy związanej z pandemi) odbyło się XXI Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną  ,, Cześć Polskiej Ziemi ‘’, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach a współorganizatorami: Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach, oraz Stowarzyszenie ,,Julian’’ przy SP 1.