• Jubileuszowy przegląd ,,Cześć Polskiej Ziemi’’- Chojnice 2019

• 13.05.2022 08:33
        • 8 listopada, w ramach obchodów Święta Niepodległości oraz powrotu Chojnic do Ojczyzny w Chojnickim Centrum Kultury odbyło się jubileuszowe XX Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną  ,, Cześć Polskiej Ziemi ‘’, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach a współorganizatorami:  Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach, a od tego roku również Stowarzyszenie ,,Julian’’ przy SP 1.
        • Przegląd ,,Cześć Polskiej Ziemi’’ -  Chojnice 2018
        • Przegląd ,,Cześć Polskiej Ziemi’’ - Chojnice 2018

• 13.05.2022 09:49
        • W ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości, 14 listopada w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyło się XIX Spotkanie z pieśnią i piosenką patriotyczną ,, Cześć Polskiej Ziemi ‘’, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 , a współorganizatorami: Chojnickie Centrum Kultury i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Chojnicach.