CI KTÓRZY ODESZLI W NASZEJ PAMIĘCI.

15.11.2022 09:09
      W świetlicy szkolnej przed dniem Wszystkich Świętych upamiętniliśmy i wspominaliśmy tych którzy odeszli, a byli nam bliscy sercu, a także tych których nie znaliśmy, a zostali na kartach historii.

Dzień Babci i Dziadka klasy III - VIII

18.05.2022 13:28
      Jak co roku dnia 21i 22 stycznia obchodzimy  „Dzień Babci i Dziadka”. Uczniowie przebywający na zajęciach w świetlicy mieli okazję uczczenia tego święta, przypomnienia wartości rodzinnych, oraz znaczenia babci i dziadka w naszym życiu. Pamiętali również o seniorach z Domu Opieki.

Dzień Babci i Dziadka klasy I - II

18.05.2022 11:54
      W styczniu obchodzimy wyjątkowe święta. 21 stycznia świętujemy Dzień Babci, a kolejnego dnia Dzień Dziadka.
      To idealny czas do promowania i przypomnienia dzieciom wartości rodzinnych oraz znaczenia więzi pokoleniowych.

Walentynki w świetlicy

18.05.2022 12:13
      W  świetlicy szkolnej dzień Św. Walentego zamienił się w tym roku na tydzień Św. Walentego. Te kilka dni spędziliśmy w miłej atmosferze rozmawiając o tym, że Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale także przyjaciół.

Święto Pizzy

18.05.2022 12:20
      Pizza uchodzi za kultową potrawę kuchni włoskiej. Tymczasem pierwsze dania tego typu zaczęli serwować nie Rzymianie, a starożytni Grecy.