• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• ZAJĘCIA BADAWCZE

• 20.11.2023 11:25
          • Ten tydzień w 0b pełen był zabaw badawczych. Dowiedzieliśmy się co to jest parowanie i skraplanie, wykonaliśmy "hodowlę kryształów solnych", porównaliśmy balon z powietrzem z balonem z wodą. Dzieci wykonały własne termometry i nauczyły się odczytywać temperaturę.
          • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W 0 A

• 09.11.2023 09:22
          • Święto Niepodległości, to bardzo ważny dzień dla Polaków, dlatego uczniowie z 0A w tym tygodniu poznali symbole narodowe Polski (godło - Orzeł Biały, flaga biało-czerwona i hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego"), a także pomalowali farbami kontur flagi Polski. Dowiedzieli się również, że nasz kraj słynie z kopalni soli kamiennej, w Wieliczce pod Krakowem i przeprowadzili bardzo ciekawy eksperyment z solą, która ulegnie krystalizacji. To był bardzo pracowity i pełen ciekawych doświadczeń tydzień, a dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne eksperymenty.
          • DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

• 07.11.2023 14:21
          • W Dzień Postaci z Bajek dzieci z grupy przedszkolnej 0b przyszły w bajkowych strojach .
            W tym dniu mieliśmy okazję dowiedzieć się i zobaczyć na czym polega praca drukarki 3D.
          • PAMIĘĆ O PATRONIE SZKOŁY

• 06.11.2023 14:20
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b po zapoznaniu się z postacią Juliana Rydzkowskiego wybrały się do Parku 100-lecia by zobaczyć jego rzeźbę, która powstała na podstawie zdjęć znanego chojniczanina.