• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• ŚWIĘTA TO CZAS POMAGANIA

• 19.12.2023 11:27
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b już wielokrotnie przekonały się o tym, że pomagać można na różne sposoby zbierając nakrętki, sądząc żonkile, pomagając w zbiórce żywności. Tym razem pomogliśmy zwierzętom. Za okazaną pomoc otrzymaliśmy podziękowania oraz dyplom.
          • WYSTĘPY I WARSZTATY ŚWIĄTECZNE 0B

• 18.12.2023 09:32
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b przygotowały występ dla rodziców. Rozpoczęły melodią zagraną na macie muzycznej, zaśpiewały grając na instrumentach muzycznych, zatańczyły sypiąc " śniegiem" oraz wystąpiły z " płatkiem śniegu". Razem z rodzicami wykonały śliczne bombki z plastrów drewna, które zdobią ich choinki.
            Iwona Szczepanik

• Świąteczne warsztaty z rodzicami w 0A

• 12.12.2023 11:45
          • W dniu 7 grudnia odbyły się świąteczne warsztaty, na których dzieci z 0A wraz ze swoimi rodzicami wykonali kartki świąteczne i bombki dowolnie wybraną przez siebie techniką. Jedną z technik był decoupage, polegający na naklejeniu na kartkę lub bombkę wyciętych z serwetek wzorów. Na ozdobach nie zabrakło również cekinów, brokatu i własnoręcznie malowanych choinek. Wszystko to w atmosferze świątecznych piosenek w wykonaniu dzieci z 0A i przy pysznych ciastach upieczonych przez mamy naszych uczniów.
            wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek

• Mikołajki w 0A

• 08.12.2023 09:33
          • W dniu 6 grudnia dzieci z OA z okazji Mikołajek brały udział w zabawach ruchowych i rozwiązywały zagadki o Mikołaju. Tego dnia wykonały również łańcuch, którym udekorowały choinkę podarowaną przez rodziców naszej uczennicy. Nie zabrakło też prezentów od Mikołaja, słodkości i owoców przyniesionych przez dzieci.

Ewelina Bielińska
            Natalia Kurek

• Mikołajki w 0 B

• 07.12.2023 14:22
          • Dzisiejszy dzień w grupie przedszkolnej 0b wypełniony były zabawą, tańcami oraz zdrowymi przekąskami w postaci owoców. Nie brakowało radości i ekscytacji. Każdy dzisiaj miał uśmiech na twarzy.