• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• NIECH ŻYJE BAL ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO 0A

• 23.01.2024 09:28
          • W poniedziałek 22 stycznia odbył się długo wyczekiwany przez dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A bal przebierańców🥳 Tego dnia uczniowie 0 A przebrani za swoją ulubioną postać z bajki brali udział w różnych konkurencjach, tańczyli i delektowali się przyniesionymi do szkoły słodkościami. To był dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska

• NASI KOCHANI DZIADKOWIE

• 19.01.2024 11:18
          • Większą radością od otrzymania prezentu jest obdarowanie kogoś,  szczególnie tym, co sami wykonamy. Dobre słowo, miły gest na pewno wywoła uśmiech na twarzy. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b przygotowały słoiczek czułych słów po które dziadkowie mogą sięgać przez cały tydzień każdego dnia. Symbolem miłości jest serce dlatego widnieje na nim zdjęcie wnuka, wnuczki którzy tą miłość chcą okazać.
            Iwona Szczepanik

• PRZYGOTOWYWANIE PRZEZ UCZNIÓW 0A PREZENTÓW DLA BABCI I DZIADKA

• 18.01.2024 11:08
          • W tym tygodniu dzieci z 0 A z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka przygotowali własnoręcznie zaproszenia, laurki i lampiony. To był bardzo pracowity i niezwykle twórczy tydzień, a dzieci z niecierpliwością czekają na przybycie swoich dziadków i wręczenie im prezentów.

wychowawca: Ewelina Bielińska

• WIGILIA W 0A

• 09.01.2024 09:11
          • 22 grudnia dzieci z oddziału 0 A wraz ze swoimi Paniami zaśpiewali kolędy przy świątecznym stole, na którym nie zabrakło słodkości. Tego dnia dużo pozytywnych emocji wywołały również wspólne zabawy ruchowe.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska

• ŚWIĄTECZNE PRZEDSTAWIENIE 0A

• 20.12.2023 13:38
          • W dniu 19 grudnia dzieci z 0A wystąpiły przed uczniami z klas pierwszych i 0 B przedstawiając świąteczne opowiadanie o aniołkach poszukujących choinki na święta. Podczas świątecznych występów, można było również zobaczyć taniec aniołków do piosenki "Mario, czy już wiesz" i bałwanków do piosenki "The clapping song".