• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• 28.11.2023 13:43
          • Zabawy Andrzejkowe w 0b sprawiły, że dzieci były podekscytowane i rozbawione niektórymi zadaniami. Buty " pokazały nam" , że Maja wyjdzie pierwsza za mąż. Imiona wybranków zostały zabrane do domu, żeby pokazać je rodzicom. Wylosowany przedmiot informował o tym, kim będę w przyszłości, a połączone słomki oznaczały wieczną przyjaźń. Odkrywając jeden z kubków można było dowiedzieć się co nas czeka.  Rzucona przez ramię moneta, która trafiła do wody może spełni kogoś marzenie?

• 27.11.2023 07:47
          • W Dzień Pluszowego Misia dzieci z oddziału przedszkolnego 0b zamieniły się na chwilę w Misia. Kubuś Puchatek zjadł " małe co nieco" i podświetlaliśmy latarką, żeby odkryć co ma  brzuszku. Wykonaliśmy oś symetrii Misia i zabawiliśmy się w grę logopedyczną. Nie zabrakło tańców z misiami przy ulubionej muzyce.
          • Sala integracji sensorycznej

• 22.11.2023 09:01
          • Oddział przedszkolny 0b przeżył fantastyczną przygodę w sali integracji sensorycznej. Dzieci chętnie korzystały ze wszystkiego. Bardzo dziękujemy za zaproszenie Pani Laurze Folz. Była to niezapomniana przygoda.
          • ZJAWISKO OBIEGU WODY W PRZYRODZIE

• 20.11.2023 13:03
          • Uczniowie z 0 A zapoznali się w tym tygodniu ze zjawiskiem obiegu wody w przyrodzie, która jest źródłem życia nie tylko dla ludzi, ale także dla roślin i zwierząt. Dzieci przeprowadziły również eksperyment pt. "Deszczowa chmurka", w którym woda zmieszana z niebieską farbą sprawiła, że z chmurki spływały piękne strugi deszczu.