• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI Z 0A

• 18.03.2024 09:28
          • W tym tygodniu dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A dowiedziały się, czym jest higiena osobista, zapoznały się z prawidłowym myciem rąk i zębów, a także dowiedziały się jak ważne jest jedzenie owoców i warzyw, które są bogatym źródłem witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zwieńczeniem zdobytej w tym tygodniu wiedzy było wyklejenie przez dzieci kolorowym papierem ulubionych owoców i warzyw.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek

• WITAMINY

• 15.03.2024 09:56
          • Dzieci z 0b zapoznały się z tematem o zdrowiu. Poznały pięć grup witaminowych i ulepiły z plasteliny do każdej z nich odpowiedni produkt. Odwiedziliśmy również gabinet pielęgniarki.
          • DZIEŃ MĘŻCZYZN W 0B

• 11.03.2024 13:05
          • W piątek obchodziliśmy Dzień Kobiet i chociaż Dzień Mężczyzn wypadł w niedzielę, to dziewczynki nie zapomniały o tak ważnym dniu i wykonały własnoręcznie prezenty dla naszych małych mężczyzn z grupy. Nadia wręczyła chłopcom słodki upominek. Wszystkim mężczyznom życzymy aby zawsze o Was pamiętano i życzymy Wam spełnienia marzeń!

• UCZNIOWIE 0A NA WIŚLANYM SZLAKU

• 08.03.2024 13:28
          • Uczniowie z oddziału przedszkolnego 0A dowiedzieli się w tym tygodniu, że Wisła to najdłuższa rzeka Polski, uchodząca do Morza Bałtyckiego. Poznali również wiele ciekawych zabytków miast położonych nad Wisłą, m.in. Warszawy (stolicy Polski), Krakowa, Torunia i Gdańska. Dzieci z 0A wysłuchali także legendy o Smoku Wawelskim, Bazyliszku i Piernikach Toruńskich oraz wykonali Smoka Wawelskiego z maty po jajkach i Pierniki Toruńskie z masy solnej. To był tydzień pełen ciekawych historii i pięknych prac w wykonaniu dzieci.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek

• DZIEŃ KOBIET

• 08.03.2024 13:23
          • Wszystkim Paniom oraz małym kobietom składamy najserdeczniejsze życzenia w tym pięknym dniu.