• BAWIMY SIĘ I UCZYMY – oddziały przedszkolne w SP 1
        Dzieci 5 – 6 letnie zapraszamy do naszych 10 – cio godzinnych oddziałów przedszkolnych.

• WIOSNA I ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA W "0 A"

• 25.03.2024 12:24
          • Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A dowiedzieli się w tym tygodniu, że marzanna jest symbolem przeganiania zimy, a gaik jest wprowadzeniem wiosny. Uczniowie rozwiązali również zagadki o wiośnie i wykleili krępą przebiśniegi. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0 A nie zapomnieli także o Światowym Dniu Zespołu Downa, dlatego 21 marca ubrali skarpetki nie do pary i wykonali plakat jako znak solidarności i szacunku z osobami z zespołem Downa i ich rodzinami.
            Wychowawca: Ewelina Bielińska
                                       Natalia Kurek

• ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA

• 25.03.2024 12:18
          • Inność, równość , tolerancja były dzisiaj tematem naszych rozmów. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0b nie tylko dowiedziały się czym jest Zespół Downa ale rozmawialiśmy także o tym, że są wśród nas osoby z różnymi odmiennościami i że my także jesteśmy inni.
          • WYCIECZKA UCZNIÓW 0A DO EKSPERYMENTARIUM

• 22.03.2024 09:41
          • Dnia 20 marca uczniowie z oddziału przedszkolnego 0A wybrali się wraz ze swoimi Paniami na pieszą wycieczkę do eksperymentarium. Na miejscu czekała na nas Pani przewodnik, która oprowadziła nas po eksperymentarium i zapoznała m.in z odgłosami zwierząt, rodzajami pisma i jego rozwojem w XVI, XVII, XVIII i XIX wieku oraz kotłem czarownicy, w którym najciekawszą rośliną okazał się tasznik pospolity, stosowany w czasie drugiej wojny światowej jako lek przeciwkrwotoczny dla żołnierzy. Tego dnia nie zabrakło również wspólnej zabawy w eksperymentarium i pamiątkowych zdjęć w strojach z dawnych lat.
          • KONKURS RECYTATORSKI

• 22.03.2024 09:37
          • Alek Ambroziak oraz Blanka Śliwicka z oddziału przedszkolnego 0b wzięli udział w konkursie recytatorskim  "Dzieciństwo wierszem malowane" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Chojnicach. Gratulujemy!
          • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 21.03.2024 09:36
          • Nadeszła długo wyczekiwana przez dzieci wiosna. Wszystko budzi się ze snu, "zielenieje świat". Na przywitanie wiosny dzieci z oddziału przedszkolnego 0b przyszły ubrane w kolorze zielonym. Zatańczyły z zielonymi paskami krepiny przy muzyce Antoniego Vivaldi " Wiosna".